Szkoła Selflove

Jeśli potrzebujesz nareszcie poczuć się kompletna i odkryć prawdę o sobie, zrozumieć swoje schematy, pożegnać przeszłość po to aby zacząć żyć życiem na jakie zasługujesz i w końcu pokochać siebie, to miejsce jest dla Ciebie.

 V EDYCJA SZKOŁY SELFLOVE rusza w kwietniu 2023r!

PROGRAM TRWA 7 TYGODNI, ALE KORZYŚCI I EFEKTY ZOSTANĄ Z TOBĄ WIECZNIE.

SZKOŁA SELFLOVE JEST NAJLEPSZĄ ALTERNATYWĄ

DLA SESJI INDYWIDUALNYCH

 • CZY JUŻ DAWNO MYŚLAŁAŚ O ZAINWESTOWANIU W SWÓJ ROZWÓJ?

 • CZY CZUJESZ, ŻE POTRZEBUJESZ POKOCHAĆ SIEBIE?

 • CZY CZUJESZ SIĘ OSAMOTNIONA W SWOIM ŻYCIU?

 • CZY NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ PROCES KOCHANIA SIEBIE?

 • CZY SZUKASZ MENTORA, KTÓRY POMOŻE CI UPORAĆ SIĘ Z WYZWANIAMI?

 • CZY POTRZEBUJESZ WSKAZÓWEK ABY SYSTEMATYCZNIE WZRASTAĆ?

 • CZY TERAPIA JUŻ CI NIE WYSTARCZA?

 • CZY NADSZEDŁ CZAS NA MIŁOŚĆ W TWOIM ŻYCIU?

opinie uczestniczek poprzednich edycji

OLA M

Szkoła Selflove to cudowna przestrzeń wiedzy, wskazówek i wspierających się kobiet, to też piękna inwestycja w siebie – swoje emocje, przekonania i wymarzoną przyszłość. Dla mnie to też najpiękniejszy zbiór medytacji w calutkim internecie!

Szkoła Selflove dała mi dużo motywacji i narzędzi do rozpoczęcia pracy nad sobą i wyciągnięcia lekcji z trudnego dla mnie czasu. Dzięki niej zaczęłam się przyglądać swoim emocjom i potrzebom i podejmować decyzje w miłości do siebie i wierze w swoje możliwości.

Szkołę Selflove poleciłam już moim koleżankom, które mają problemy z akceptacją siebie lub problemy ze stresem, ale poleciłabym ją naprawdę wszystkim kobietom, zarówno tym, które nie znają jeszcze selflove, a chciałyby uleczyć siebie lub swoją relację, jak i tym, które są już na drodze miłości do siebie i chciałyby rozkwitnąć razem z innymi kobietami.

ZUZA

Szkoła Selflove to doskonały program z rozbudowanymi modułami, które zawierają lekcje w różnorodnych formach – video, audio, materiały do druku. Dla mnie wisienką na torcie były medytacje i spotkania grupowe.

W Szkole poznałam grono wspaniałych kobiet, z którymi nawiązałam bliskie i trwające relacje. Dzięki temu mogłyśmy współuczestniczyć w procesach żegnania ciężarów z przeszłości oraz transformacji codzienności prowadzących do akceptacji siebie i miłości własnej. W tej pięknej przestrzeni zawsze mogłam liczyć na zaangażowanie i wsparcie twórczyni kursu – Selfloverki Magdaleny 😉


Jako osoba borykająca się od lat z powracającymi problemami nie spodziewałam się cudu… a jednak czuję, że się zdarzył – wreszcie doświadczyłam prawdziwej zmiany i sprawczości 😊

Uczestnictwo w Szkole Selflove dało mi poczucie harmonii oraz narzędzia, dzięki którym mogę ją przywrócić, gdy zostanie zachwiana. Kurs poleciałbym każdej kobiecie, która pragnie poczuć się wolna i szczęśliwa, a czuje, że wciąż stoi w miejscu.

ASIA K

Szkoła selflove jest dla mnie zbiorem praktycznych wskazówek, które W KOŃCU pokazują mi drogę jaką mogę obrać. To wsazówki które mogę wdrażać od teraz, zawsze kiedy poczuję, że zboczyłam ze ścieżki selflove.
Szkoła Selflove to dla mnie świadectwo wiary w to, że wszystko potrzebujemy mamy już w sobie, a nasze życie w dużej mierze zależy od nas samych. Nauczyłam się sprawczości, poznałam siebie i metody które JA czuję i które nie muszę, a CHCĘ wprowadzać w swoim życiu.

Magda pomogła mi zrozumieć siebie, odnaleźć sposób na dni w których jestem zagubiona. W których potrzebuje wsparcia – kiedyś od innych, teraz też i od siebie.
Szkołę selflove polecam każdej dziewczynie, naprawdę. Tu nie ma grupy docelowej. Każda z nas mierzy się albo z przekonaniami, kompleksami, emocjami które w nas siedzą – każda z nas ma jakąś przeszłość. Selflove to nie tylko pewność siebie, to dużo więcej (ale o tym możesz dowiedzieć się właśnie ze szkoły selflove).

JOASIA F

Szkoła Selflove to miejsce, gdzie nauczyłam się, że każdy aspekt naszego życia powinien być w równowadze, ciało, umysł, dusza. Szkoła Magdaleny to nie tylko miejsce, ale środowisko wspaniałych osób, które dzielą się swoimi problemami, doświadczeniem i wspierają jeśli ma się taką potrzebę. Bardzo sobie cenię świetnie przygotowane materiały oraz medytacje, które słucham bardzo często.

Udział w Szkole Selflove był i jest dla mnie wyjątkowy. Magdalena swoją empatią, zrozumieniem, uśmiechem i wiarą, pozytywnym nastawieniem stworzyła miejsce gdzie wchodząc w środowisko tych wszystkich wspaniałych kobiet dostaje się powera i wiary w to, że można wszystko.
Nie raz i nie dwa wrócę do wszystkiego co przygotowała Magdalena w swojej Szkole.

Szkoła Selflove to miejsce dla każdego tak naprawdę! Czy jesteś osobą, która wchodzi dopiero na ścieżkę rozwoju czy szuka akceptacji samej siebie czy też chce popracować nad konkretnym problemem/tematem w życiu, czy nawet chce się rozwinąć jeszcze bardziej, poszerzyć swoje horyzonty.
Jest to miejsce dla każdego pod każdym względem i z całego serca polecę ją każdej spotkanej osobie. <3

AGA CZ

Szkoła Selflove to dla mnie nauka akceptacji, świadomego dokonywania wyborów, dokopywanie się do głęboko ukrytych emocji, odkrywanie podszeptów duszy po skierowanie uwagi na siebie, nauka opieki i wyrozumiałość dla nas samych poprzez czułe i pełne troski czyny i słowa.

To była dla mnie podróż w dalekie fascynujące krainy własnego wnętrza przez trzy obszary ciało, duszę i umysł. A to wszystko przy niezwykłym prowadzeniu, opiece i wsparciu Madzi. To była dla mnie podróż w dalekie fascynujące krainy własnego wnętrza poprzez trzy obszary ciało, duszę i umysł.

Szkoła pomogła mi zrozumieć, że jestem kompletna taka jaka jestem w danym momencie, że każdy człowiek jest różny a dzięki temu tak wyjątkowy i że wszystko jest w naszych rękach.

Polecam Szkołę Selflove osobom, które chciałyby zdjąć z siebie piętno „perfekcjonizmu” ciała, chciałyby zaakceptować siebie, poczuć się wartościowe, ważne, bezpieczne i kochane.

EWA SZ

Szkoła Selflove jest dla mnie wspaniałą i odkrywczą podróżą w głąb siebie.

Udział w szkole pomógł mi w zrozumieniu, zaakceptowaniu i poznaniu swojego wnętrza oraz swoich potrzeb.

Dziś czuję, że jest we mnie światło, mam swoje cele, za którymi podążam. Jestem odważna i sprawcza!

Platforma szkoły to bogactwo wiedzy, które poprowadzi Cię tam gdzie zawsze chciałaś być.

Dostęp do Szkoły Selflove wykupiłam wraz z sesjami indywidualnymi, które kontynuuje do dziś.

Z całego serca dziękuje i polecam każdej kobiecie, która boi się uwierzyć w siebie, ja już wiem, że mogę, potrafię, czuję i doświadczam wszystkich wspaniałości tego świata!

GOSIA

Szkoła Selflove to wspaniałe miejsce dla każdego kto pragnie odkryć siebie na nowo i znaleść swoją drogę do spełnienia życia marzeń.

To przestrzeń pełna wiedzy, wsparcia, narzędzi ,ale przede wszystkim ludzi, z którymi tworzy się niesamowita więź.

Dzięki Szkole Selflove nauczyłam się pracy ze sobą, ze swoimi emocjami i tego jak wierzyć we własne możliwości. Poznałam siebie od całkiem innej strony i nabrałam „wiatru w żagle”.

Szkołe Selflove mogę polecić każdemu kto tak jak ja kiedyś, stoi w miejscu i nie wie jak ruszyć dalej. To idealne miejsce dla każdego kto pragnie się rozwijać i poznawać swoje możliwości.

JAK DZIAŁA

 

Szkoła Selflove?

To unikatowa przestrzeń, miejsce, które stworzyłam aby pomóc kobietom pokochać siebie. Jest to mój największy program zapewniający najgłębszą transformację. Etapów rozwoju w Szkole Selflove jest 6 a każdy z nich to osobny moduł, który składa się z kilku lekcji video, praktycznych ćwiczeń do pracy własnej oraz unikalnych medytacji (niektóre z elementami hipnozy).

Moduły zostały ułożone w konkretny sposób stworzony na bazie mojej metodologii, po to abyś przechodziła je po kolei i doświadczyła transformującego procesu przemiany wewnętrznej.

Z wiedzy zawartej w Szkole możesz korzystać samodzielnie i na swój sposób lub tak jak wynika to z mojej rekomendacji – uczestnicząc w procesie wraz z innymi kobietami, będąc częścią spotkań grupowych, które w Szkole będę prowadzić co tydzień na żywo. Na spotkaniach masz niebywałą okazją aby czerpać z mojego mentoringu.

ok. 60 lekcji video!

Lekcje audio

ok. 30 ćwiczeń! 

album 13 medytacji!

14h mentoringu live!

Rezultaty

Szkoła Selflove to edukacja jakiej jeszcze nie było!

TEGO NIE UCZĄ W TRADYCYJNEJ SZKOLE JAKĄ ZNAMY.

TO MIEJSCE, W KTÓRYM NAUCZYSZ SIĘ WSZYSTKIEGO NA SWÓJ TEMAT.

Dołączasz tutaj dobrowolnie, bez przymusu

Czujesz bliską więź  ze swoim mentorem

Nie masz ram czasowych – uczysz się w swoim tempie

Tutaj nie ma ocen, Twój rozwój nie podlega opinii

Otacza Cię wspierająca grupa mająca ten sam cel

 

Szkoła Selflove

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Jeśli nareszcie pragniesz móc swobodnie podejść do lustra i patrząc sobie w oczy powiedzieć „kocham cię”, poznać odpowiedź na pytanie „kim jestem”, zaakceptować wszystkie swoje kolory i stworzyć ze soba więź jak z najlepszą przyjaciółką to
Szkoła Selflove jest właśnie dla Ciebie.

Szkoła Selflove jest dla Kobiet, które pragną nareszcie:

 • pokochać siebie
 • osiągnąć równowagę i harmonię życiową
 • zbudować silną więź z samą sobą
 • odpuścić przeszłość
 • wybaczyć sobie i innym
 • dotknąć dzieciństwa po to aby uzdrowić wewn. dziecko
 • uzdrowić relacje w swoim związku
 • przygotować się na wejście w relacje partnerską
 • stać się swoją najlepszą przyjaciółką
 • stworzyć wspierające przekonania
 • zamienić czarne scenariusze na te pozytywne
 • zaakceptować i dobrze traktować swoje ciało
 • uwolnić się od schematów z dzieciństwa
 • poznać metody aby zacząć żyć świadomie w tu i teraz
 • zdobyć odwagę na realizację życia marzeń

 

MODUŁY

w Szkole Selflove

W procesie pokochania siebie uczę efektywnymi i łagodnymi metodami. Wyposażam w skuteczne narzędzia, które przeprowadzą Cię przez proces transformującej zmiany.

Moją intencją jest to, aby Twój rozwój był dla Ciebie przyjemnością.

CAŁY PROGRAM ZAWIERA:

 • 6 merytorycznych modułów
 • ok. 60 lekcji video!
 • album 13 medytacji prowadzonych
 • 6 zeszytów z ok. 30 ćwiczeniami do pracy własnej!
 • aż 14 h sesji mentoringu ze mną na żywo!

WAŻNE: decydując się na zakup w przedsprzedaży otrzymasz najlepszą ofertę.

Poznaj zawartość modułów programu

1. Przeszłość

 • fundament z dzieciństwa
 • wzorce relacji
 • wewnętrzne dziecko
 • schematy
 • lekcje
 • proces wybaczania

+ 2 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

2. Tu i teraz

 • zmiana jako proces
 • przekonania
 • Ty i otoczenie
 • codzienne nawyki
 • praktyka wdzięczności
 • dialog wewnętrzny

+ 3 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

3. Ciało

 • zmiana perspektywy
 • radykalna akceptacja
 • poza schematem
 • pewność siebie
 • Twój pokarm
 • emocje w ciele

+ 2 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

4. Umysł

 • nowy światpogląd
 • przekonania
 • asertywność
 • poczucie własnej wartości
 • komunikacja
 • wartości

+ 2 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

5. Dusza

 • w co wierzyć
 • czym jest przebudzenie duchowe
 • pierwsze kroki w duchowości
 • wstęp do astrologii
 • Matka Natura
 • energia i symbole
 • rozmowy z duszą

+ 2 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

6. Życie Marzeń

 • odwaga bycia sobą
 • proces odpuszczenia
 • Mapa Marzeń
 • najlepsza przyjaciółka
 • integracja selflove

+ 2 medytacje
+ zeszyt z zadaniami

opinie uczestniczek poprzednich edycji

GOSIA

Szkoła Selflove to wspaniałe miejsce dla każdego kto pragnie odkryć siebie na nowo i znaleść swoją drogę do spełnienia życia marzeń.

To przestrzeń pełna wiedzy, wsparcia, narzędzi ,ale przede wszystkim ludzi, z którymi tworzy się niesamowita więź.

Dzięki Szkole Selflove nauczyłam się pracy ze sobą, ze swoimi emocjami i tego jak wierzyć we własne możliwości. Poznałam siebie od całkiem innej strony i nabrałam „wiatru w żagle”.

Szkołe Selflove mogę polecić każdemu kto tak jak ja kiedyś, stoi w miejscu i nie wie jak ruszyć dalej. To idealne miejsce dla każdego kto pragnie się rozwijać i poznawać swoje możliwości.

JOASIA F

Szkoła Selflove to miejsce, gdzie nauczyłam się, że każdy aspekt naszego życia powinien być w równowadze, ciało, umysł, dusza. Szkoła Magdaleny to nie tylko miejsce, ale środowisko wspaniałych osób, które dzielą się swoimi problemami, doświadczeniem i wspierają jeśli ma się taką potrzebę. Bardzo sobie cenię świetnie przygotowane materiały oraz medytacje, które słucham bardzo często.

Udział w Szkole Selflove był i jest dla mnie wyjątkowy. Magdalena swoją empatią, zrozumieniem, uśmiechem i wiarą, pozytywnym nastawieniem stworzyła miejsce gdzie wchodząc w środowisko tych wszystkich wspaniałych kobiet dostaje się powera i wiary w to, że można wszystko.
Nie raz i nie dwa wrócę do wszystkiego co przygotowała Magdalena w swojej Szkole.

Szkoła Selflove to miejsce dla każdego tak naprawdę! Czy jesteś osobą, która wchodzi dopiero na ścieżkę rozwoju czy szuka akceptacji samej siebie czy też chce popracować nad konkretnym problemem/tematem w życiu, czy nawet chce się rozwinąć jeszcze bardziej, poszerzyć swoje horyzonty.
Jest to miejsce dla każdego pod każdym względem i z całego serca polecę ją każdej spotkanej osobie. <3

AGA CZ

Szkoła Selflove to dla mnie nauka akceptacji, świadomego dokonywania wyborów, dokopywanie się do głęboko ukrytych emocji, odkrywanie podszeptów duszy po skierowanie uwagi na siebie, nauka opieki i wyrozumiałość dla nas samych poprzez czułe i pełne troski czyny i słowa.

To była dla mnie podróż w dalekie fascynujące krainy własnego wnętrza przez trzy obszary ciało, duszę i umysł. A to wszystko przy niezwykłym prowadzeniu, opiece i wsparciu Madzi. To była dla mnie podróż w dalekie fascynujące krainy własnego wnętrza poprzez trzy obszary ciało, duszę i umysł.

Szkoła pomogła mi zrozumieć, że jestem kompletna taka jaka jestem w danym momencie, że każdy człowiek jest różny a dzięki temu tak wyjątkowy i że wszystko jest w naszych rękach.

Polecam Szkołę Selflove osobom, które chciałyby zdjąć z siebie piętno „perfekcjonizmu” ciała, chciałyby zaakceptować siebie, poczuć się wartościowe, ważne, bezpieczne i kochane.

OLA M

Szkoła Selflove to cudowna przestrzeń wiedzy, wskazówek i wspierających się kobiet, to też piękna inwestycja w siebie – swoje emocje, przekonania i wymarzoną przyszłość. Dla mnie to też najpiękniejszy zbiór medytacji w calutkim internecie!

Szkoła Selflove dała mi dużo motywacji i narzędzi do rozpoczęcia pracy nad sobą i wyciągnięcia lekcji z trudnego dla mnie czasu. Dzięki niej zaczęłam się przyglądać swoim emocjom i potrzebom i podejmować decyzje w miłości do siebie i wierze w swoje możliwości.

Szkołę Selflove poleciłam już moim koleżankom, które mają problemy z akceptacją siebie lub problemy ze stresem, ale poleciłabym ją naprawdę wszystkim kobietom, zarówno tym, które nie znają jeszcze selflove, a chciałyby uleczyć siebie lub swoją relację, jak i tym, które są już na drodze miłości do siebie i chciałyby rozkwitnąć razem z innymi kobietami.

EWA SZ

Szkoła Selflove jest dla mnie wspaniałą i odkrywczą podróżą w głąb siebie.

Udział w szkole pomógł mi w zrozumieniu, zaakceptowaniu i poznaniu swojego wnętrza oraz swoich potrzeb.

Dziś czuję, że jest we mnie światło, mam swoje cele, za którymi podążam. Jestem odważna i sprawcza!

Platforma szkoły to bogactwo wiedzy, które poprowadzi Cię tam gdzie zawsze chciałaś być.

Dostęp do Szkoły Selflove wykupiłam wraz z sesjami indywidualnymi, które kontynuuje do dziś.

Z całego serca dziękuje i polecam każdej kobiecie, która boi się uwierzyć w siebie, ja już wiem, że mogę, potrafię, czuję i doświadczam wszystkich wspaniałości tego świata!

ASIA K

Szkoła selflove jest dla mnie zbiorem praktycznych wskazówek, które W KOŃCU pokazują mi drogę jaką mogę obrać. To wsazówki które mogę wdrażać od teraz, zawsze kiedy poczuję, że zboczyłam ze ścieżki selflove.
Szkoła Selflove to dla mnie świadectwo wiary w to, że wszystko potrzebujemy mamy już w sobie, a nasze życie w dużej mierze zależy od nas samych. Nauczyłam się sprawczości, poznałam siebie i metody które JA czuję i które nie muszę, a CHCĘ wprowadzać w swoim życiu.

Magda pomogła mi zrozumieć siebie, odnaleźć sposób na dni w których jestem zagubiona. W których potrzebuje wsparcia – kiedyś od innych, teraz też i od siebie.
Szkołę selflove polecam każdej dziewczynie, naprawdę. Tu nie ma grupy docelowej. Każda z nas mierzy się albo z przekonaniami, kompleksami, emocjami które w nas siedzą – każda z nas ma jakąś przeszłość. Selflove to nie tylko pewność siebie, to dużo więcej (ale o tym możesz dowiedzieć się właśnie ze szkoły selflove).

ZUZA

Szkoła Selflove to doskonały program z rozbudowanymi modułami, które zawierają lekcje w różnorodnych formach – video, audio, materiały do druku. Dla mnie wisienką na torcie były medytacje i spotkania grupowe.

W Szkole poznałam grono wspaniałych kobiet, z którymi nawiązałam bliskie i trwające relacje. Dzięki temu mogłyśmy współuczestniczyć w procesach żegnania ciężarów z przeszłości oraz transformacji codzienności prowadzących do akceptacji siebie i miłości własnej. W tej pięknej przestrzeni zawsze mogłam liczyć na zaangażowanie i wsparcie twórczyni kursu – Selfloverki Magdaleny 😉


Jako osoba borykająca się od lat z powracającymi problemami nie spodziewałam się cudu… a jednak czuję, że się zdarzył – wreszcie doświadczyłam prawdziwej zmiany i sprawczości 😊

Uczestnictwo w Szkole Selflove dało mi poczucie harmonii oraz narzędzia, dzięki którym mogę ją przywrócić, gdy zostanie zachwiana. Kurs poleciałbym każdej kobiecie, która pragnie poczuć się wolna i szczęśliwa, a czuje, że wciąż stoi w miejscu.

MEDYTACJE

w Szkole Selflove

Medytacje, wizualizacje, transe hipnotyczne – są to najpotężniejsze narzędzia, które mi samej najbardziej pomogły w rozwoju. Właśnie te metody działają na naszą podświadomość wprowadzając transformujące zmiany w nasz schemat myśli i przekonań.

ALBUM MEDYTACJI W SZKOLE SELFLOVE:

1. ukochanie wewnętrznego dziecka

2. proces wybaczania

3. medytacja poranna – praktyka wdzięczności

4. medytacja wieczorna – praktyka wdzięczności

5. wizja życia

6. medytacja uzdrawiająca ciało

7. uwalnianie emocji

8. medytacja uwalniania myśli

9. integracja części (usuń wewnętrzny konflikt)

10. połączenie z duszą

11. holistyczna jedność ciała – umysłu – duszy

12. medytacja miłości wlasnej

13. życie marzeń

Album medytacji

POZNAJ CO O MEDYTACJACH MÓWIĄ UCZESTNICZKI POPRZEDNICH EDYCJI:

„Dla mnie to też najpiękniejszy zbiór medytacji w calutkim internecie!” Ola

„Uważam, że medytacje zawarte na platformie są jednymi z najlepszych w jakich kiedykolwiek uczestniczyłam. Uwielbiam do nich wracać.” Simona

„Bardzo sobie cenię świetnie przygotowane materiały oraz medytacje, które słucham bardzo często.” Joasia

 

Dlaczego założyłam Szkołę Selflove?

Jestem autorką metodologii, na bazie której stworzyłam Szkołę Selflove. Z wykształcenia jestem psychologiem, z zawodu trenerem mentalnym, ale przede jestem wszystkim Selfloverką! Czyli kobietą, która pokochała siebie w pełni.

Ja też tak jak Ty nie potrafiłam kochać siebie, nie byłam swoją przyjaciółką i nie dbałam o własne potrzeby.

Dołącz do Szkoły Selflove a pokażę Cię jak znajdować rozwiązania zamiast wymówek, jak funkcjonować w energii zwycięzcy a nie ofiary, jak odpuścić przeszłość, jak efektywnie organizować swój dzień i co robić, aby wspierać miłość do siebie. Przez 3 miesiące będziesz skupiać się na uzdrowieniu relacji z samą oraz relacji z ludźmi wokół Ciebie.

Przeszłam długą drogę do odnalezienia siebie a dosłownie całe moje życie jest świadectwem selflove. Dziś wiem, że wszystko stało się po to, abym mogła stworzyć program, który sama chciałabym przejść kilka lat temu. Odzyskanie równowagi na poziomie ciała, duszy i umysłu nie jest proste, ale ja pomogę Ci to zrobić. Moim marzeniem jest, aby jak najwięcej kobiet uzdrowiło swoje ciało, duszę i umysł! Moją misją jest pomóc Wam wpuścić do życia miłość, samoakceptację oraz wiarę, że zasługujecie na to, co najlepsze!

Efekty uczestniczek poprzednich edycji:

DZIŚ KAŻDA Z NICH TO SELFLOVERKA, KTÓRA:

 • zna i kocha siebie
 • stawia siebie na pierwszym miejscu
 • jest swoją najlepszą Przyjaciółką
 • rozumie, że miłość do siebie to nie egoizm
 • wie jak w otaczającym świecie znajdować dla siebie czas
 • akceptuje, pielęgnuje i dba o swoją świątynię, czyli o ciało
 • rozmawia ze sobą, czerpie energię z wszechświata i dba o swoją duszę
 • potrafi rozróżniać myśli wspierające od rujnujących i umie oczyszczać swój umysł
 • dba o swoją równowagę w zakresie ciała, duszy i umysłu
 • jest pewna siebie, wie, gdzie ma granice i dba o ich nienaruszanie
 • jest świadoma swojego potencjału i wie jakie życie chce kreować
 • rozumie, na co ma wpływ, a co warto odpuszczać
 • jest odważna i działa pomimo strachu
 • jest gotowa tworzyć szczęśliwy i zdrowy związek z drugim człowiekiem
 • miewa gorsze chwile, ale potrafi się po nich podnieść
 • zna narzędzia, które pomagają jej zawsze być blisko siebie

SPOTKANIA NA ŻYWO

Mentoring grupowy

W trakcie 2 miesięcznej podróży w Szkole Selflove co tydzień spotykamy się online na sesji mentoringu

SPOTKANIE MENTORINGOWE:

 • trwa 2 h
 • pogłębiamy aspekty, poruszone w danym module
 • tworzę przestrzeń na to aby podzielić się swoimi uczuciami, wyzwaniami, wesprzeć się wzajemnie w procesie
 • dzielę się moją historią i omawiam poszczególne aspekty na bazie mojego doświadczenia
 • pomagam uczestniczkom w ich indywidualnych wyzwaniach
 • atmosfera jest przyjazna, ciepła, intymna, pełna wzajemnej akceptacji
 • odbywa się poprzez połączenie video
 • dostęp do nagrań otrzymujesz na zawsze

Spotkania grupowe

POZNAJ CO O MENTORINGU MÓWIĄ UCZESTNICZKI POPRZEDNICH EDYCJI:

„Dla mnie wisienką na torcie były medytacje i spotkania grupowe. W Szkole poznałam grono wspaniałych kobiet, z którymi nawiązałam bliskie i trwające relacje. Dzięki temu mogłyśmy współuczestniczyć w procesach żegnania ciężarów z przeszłości oraz transformacji codzienności” Zuza

„Szkoła Selflove to cudowna przestrzeń wiedzy, wskazówek i wspierających się kobiet, to też piękna inwestycja w siebie” Ola

„To przestrzeń pełna wiedzy, wsparcia, narzędzi, ale przede wszystkim ludzi
z którymi tworzy się niesamowita więź.” Gosia

„Jestem ogromnie wdzięczna za tę przestrzeń stworzoną za pośrednictwem szkoły. Poznałam dzięki niej wspaniale osoby o pięknych sercach.” Simona

Mind

Umysł to nasze myśli i przekonania. One tworzą nasz sposób myślenia i światopogląd. Pomagam Kobietom pozbyć się iluzji i odkryć prawdę na swój temat.

 

Body

Ciało to nasz dom – tymczasowy pojazd dla naszej duszy. To jak je traktujemy wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. Wspieram Kobiety w budowaniu zdrowej i pozytywnej relacji ze swoim ciałem.

Soul

Dusza to nasza energia. Funkcjonując na wysokich wibracjach czujemy, że żyjemy w zgodzie ze sobą. Pomagam Kobietom usłyszeć głos swojej Duszy i zbudować więź ze swoją najlepszą Przyjaciółką.

 V EDYCJA SZKOŁY SELFLOVE rusza w kwietniu 2023r!

PROGRAM TRWA 7 TYGODNI, ALE KORZYŚCI I EFEKTY ZOSTANĄ Z TOBĄ WIECZNIE.