PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

o mnie

Magdalena Marciniak

mgr psychologii, certyfikowany Trener Mentalny, Szkoleniowiec, Praktyk NLP, Mentor.

Od 10 lat zawodowo wspieram kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym.
Od 3 lat tworzę projekt Selfloverka.pl i w jego ramach prowadzę jedyną w Polsce Szkołę Selflove opartą na autorskiej metodologii.

Pomagam kobietom poznać, zrozumieć i pokochać siebie, po to aby z odwagą mogły realizować swoje życie marzeń.

moja historia

przed self-love

Zanim sama stałam się Selfloverką przeszłam długą drogę do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

Jako dziecko doświadczyłam wielu trudnych dla mnie emocji, które sprawiły, że w dorosłym życiu borykałam się z wieloma ograniczeniami w sferze mentalnej i emocjonalnej.

Całe dorosłe życie poświęciłam odkrywaniu prawdy na swój temat, po to aby odnaleźć równowagę, a brakowało jej m.in. w relacjach, gdzie towarzyszył mi paraliżujący lęk czy w obszarze ciała gdzie latami męczyły mie zaburzenia odżywiania.

Moja historia jest o tym, że wszystko czego potrzebujesz masz już w sobie. Gdy przestałam skupiać się na tym co zewnętrzne, a wektor uwagi przeniosłam do wewnątrz, to w końcu odnalazłam istotę spełnienia i równowagę, a jest nią miłość do samego siebie.

moja historia

po self-love

Przez lata studiowałam i kształciłam się aby być jak najlepszym mentorem dla innych, jednak przede wszystkim studiowałam siebie.

Często podkreślam, że najważniejsza książka jaką masz do przeczytania w życiu, to książka na Twój własny temat.

Dla moich podopiecznych nie jestem tylko Trenerem Mentalnym i Psychologiem, jestem kobietą o takich samych doświadczeniach, która swoją wiedzą i doświadczeniem pokazuje, że można dokonać wielkich zmian.

Dziś jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą, która osiąga sukcesy i żyje w zgodzie ze sobą. Największym z nich jest moja równowaga wewnętrza osadzona na silnych przekonaniach i zaopiekowanych emocjach. Wszystko czego potrzebuję mam już w sobie i do tych odkryć prowadzę moje Klientki.

Moją obecną misją jest wsparcie jak największej liczby kobiet w osiągnięciu mentalności mistrzyni i przekazanie im metod pozwalających na samopoznanie i pokochanie siebie.

Dziś doskonale rozumiem, że moje doświadczenia miały wyższy sens. Miały za zadanie nie tylko doprowadzić mnie do miejsca, w którym jestem, ale sprawić, żebym mogła skutecznie pomagać w tym procesie również innym osobom.

“Wszystko, czego potrzebujesz,
masz już w sobie.”

Magdalena Marciniak

SELFLOVERKA

Poznaj sposoby współpracy

E

Szkoła Selflove

flagowy program rozwojowy online

E

Mentoring indywidualny

sesje 1:1 dostępne tylko dla Absolwentek Szkoły

E

Masterclass

zaawansowane grupowe programy online

E

Szkolenia dla kobiecych firm

zgłoś się po ofertę indywidualną

W zależności od tego na jakim etapie rozwoju się znajdujesz możesz skorzystać z odpowiedniej formy wspólpracy ze mną.

Swoją pomoc oferuję kobietom zarówno na początku drogi do siebie jak i tym, które są gotowe na ogromne zmiany i pragną sięgać po mentalność mistrzyni.