Wszystko, czego potrzebujesz, masz już w sobie! Pomogę Ci to odkryć.

Nazywam się Magdalena Marciniak. Z zawodu jestem trenerem mentalnym, psychologiem i praktykiem NLP, a prywatnie i z powołania po prostu Selfloverką. Uczę kobiety jak pokochać siebie i dzięki temu budować zdrowe relacje z samą sobą, partnerami i otoczeniem, które tworzymy. 

Cześć! Nazywam się Magdalena Marciniak.

Pokazuję jak łączyć nasz życiowy CUD – Ciało, Umysł i Duszę poprzez swoje szkolenia i sesje 1:1. Stworzyłam jedyną w Polsce Szkołę Selflove, którą opieram na moich autorskich metodach i własnych doświadczeniach. Swoje kompetencje i zawodowe doświadczenie trenera mentalnego wykorzystuję szkoląc firmy i managerów z technik budowania zespołów i relacji biznesowych, pomagając tym samym osiągać finansowe wzrosty.

Szkoła Selflove

Kompleksowy program, który stanowi bazę do samopoznania i pokochania siebie. Sprawdź opinie uczestniczek.

Klub Selfloverki

Selfloverkowy Netflix, pełen merytorycznych warsztatów i duchowych kręgów, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

Sesje Selflove 

Indywidualne spotkania oparte na autorskiej metodologii, które doprowadzą Cię do pozbycia się ograniczeń i pokochania siebie w pełni.

Produkty cyfrowe

Webinary i Selflove Booki do samodzielnej pracy, idealne dla kobiet, które posiadają własną motywację do rozwoju.

Szkolenia dla zespołów

Pragniesz aby Twój zespół świetnie się rozumiał, współpracował i osiągał mierzalne efekty swojej pracy? Przyjadę do Was i przeprowadzę transformację.

Bezpłatne materiały

Nie wiesz czym smakuje selflove i od czego zacząć swój rozwój? Wykonaj pierwszy krok – skorzystaj z bazy bezpłatnych treści.

Ola M

Szkoła Selflove to cudowna przestrzeń wiedzy, wskazówek i wspierających się kobiet, to też piękna inwestycja w siebie – swoje emocje, przekonania i wymarzoną przyszłość. Dla mnie to też najpiękniejszy zbiór medytacji w calutkim internecie!
Szkoła Selflove dała mi dużo motywacji i narzędzi do rozpoczęcia pracy nad sobą i wyciągnięcia lekcji z trudnego dla mnie czasu. Dzięki niej zaczęłam się przyglądać swoim emocjom i potrzebom i podejmować decyzje w miłości do siebie i wierze w swoje możliwości.
Szkołę Selflove poleciłam już moim koleżankom, które mają problemy z akceptacją siebie lub problemy ze stresem, ale poleciłabym ją naprawdę wszystkim kobietom, zarówno tym, które nie znają jeszcze selflove, a chciałyby uleczyć siebie lub swoją relację, jak i tym, które są już na drodze miłości do siebie i chciałyby rozkwitnąć razem z innymi kobietami.

Zuza

Szkoła Selflove to doskonały program z rozbudowanymi modułami, które zawierają lekcje w różnorodnych formach – video, audio, materiały do druku. Dla mnie wisienką na torcie były medytacje i spotkania grupowe. W Szkole poznałam grono wspaniałych kobiet, z którymi nawiązałam bliskie i trwające relacje. Dzięki temu mogłyśmy współuczestniczyć w procesach żegnania ciężarów z przeszłości oraz transformacji codzienności prowadzących do akceptacji siebie i miłości własnej. W tej pięknej przestrzeni zawsze mogłam liczyć na zaangażowanie i wsparcie twórczyni kursu – Selfloverki Magdaleny 😉
Jako osoba borykająca się od lat z powracającymi problemami nie spodziewałam się cudu… a jednak czuję, że się zdarzył – wreszcie doświadczyłam prawdziwej zmiany i sprawczości 😊 Uczestnictwo w Szkole Selflove dało mi poczucie harmonii oraz narzędzia, dzięki którym mogę ją przywrócić, gdy zostanie zachwiana. Kurs poleciałbym każdej kobiecie, która pragnie poczuć się wolna i szczęśliwa, a czuje, że wciąż stoi w miejscu.

Asia K

Szkoła selflove jest dla mnie zbiorem praktycznych wskazówek, które W KOŃCU pokazują mi drogę jaką mogę obrać. To wsazówki które mogę wdrażać od teraz, zawsze kiedy poczuję, że zboczyłam ze ścieżki selflove. Szkoła selflove to dla mnie świadectwo wiary w to, że wszystko potrzebujemy mamy już w sobie, a nasze życie w dużej mierze zależy od nas samych. Nauczyłam się sprawczości, poznałam siebie i metody które JA czuję i które nie muszę, a CHCĘ wprowadzać w swoim życiu. Szkoła pomogła mi zrozumieć siebie, odnaleźć sposób na dni w których jestem zagubiona. W których potrzebuje wsparcia – kiedyś od innych, teraz też i od siebie.
Szkołę selflove polecam każdej dziewczynie, na prawdę. Tu nie ma grupy docelowej. Każda z nas mierzy się albo z przekonaniami, kompleksami, emocjami które w nas siedzą – każda z nas ma jakąś przeszłość. Selflove to nie tylko pewność siebie, to dużo więcej (ale o tym możesz dowiedzieć się właśnie ze szkoły selflove).

Joasia F

Szkoła Selflove to miejsce, gdzie nauczyłam się, że każdy aspekt naszego życia powinien być w równowadze, ciało, umysł, dusza. Szkoła Magdaleny to nie tylko miejsce, ale środowisko wspaniałych osób, które dzielą się swoimi problemami, doświadczeniem i wspierają jeśli ma się taką potrzebę. Bardzo sobie cenię świetnie przygotowane materiały oraz medytacje, które słucham bardzo często.
Udział w Szkole Selflove był i jest dla mnie wyjątkowy. Magdalena swoją empatią, zrozumieniem, uśmiechem i wiarą, pozytywnym nastawieniem stworzyła miejsce gdzie wchodząc w środowisko tych wszystkich wspaniałych kobiet dostaje się powera i wiary w to, że można wszystko. Ja ze swoimi przekonaniami i przeszłością – zaczęłam pracę sama ze sobą, aby zmienić coś w sobie, aby zmienić swoje życie, wyjść z przekonań, które zakodowałam sobie w głowie. Aktualnie na pewne rzeczy patrzę trochę inaczej, ale to jeszcze nie koniec. Zostało mi jeszcze trochę do przepracowania. Mój rozwój nie kończy się wraz z końcem udziału w Szkole Selflove. Nie raz i nie dwa wrócę do wszystkiego co przygotowała Magdalena w swojej Szkole.
Szkoła Selflove to miejsce dla każdego tak naprawdę! Czy jesteś osobą, która wchodzi dopiero na ścieżkę rozwoju czy szuka akceptacji samej siebie czy też chce popracować nad konkretnym problemem/tematem w życiu, czy nawet chce się rozwinąć jeszcze bardziej, poszerzyć swoje horyzonty. Jest to miejsce dla każdego pod każdym względem i z całego serca polecę ją każdej spotkanej osobie. <3

Wypełnij Bezpłatny Quiz i poznaj wszystkie atrybuty Selfloverki.

Sprawdź swój poziom selflove i otrzymaj bezpłatny e-book o atrybutach Selfloverki!

YouTube

Podcast

Blog

Bezpłatne materiały

DOŁĄCZ DO MOJEJ SPOŁECZNOŚCI

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.