PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

kobiece warsztaty

PRAKTYKA SELFLOVE

sobota – 16.07.22 – 16:00 – 20:00 – Warszawa

Praktyka Selflove,
to 4 h aktywnego bycia w kontakcie z samą sobą, w bezpiecznym kontenerze umożliwiającym wyrażanie siebie. Wyjście na spotkanie swojemu ciału, umysłowi i duszy po to aby zintegrować CUD jakim jesteśmy. Praktyka Selflove oznacza doświadczanie, sprawczość, aktywację i gotowość na proces transformacji.

Czego możesz się spodziewać?
wszystkiego co nieoczekiwane, aktywności grupowych i indywidualnych, pracy psychologicznej, treningu mentalnego i rytuałów duchowych

W programie:
– medytacje prowadzone
– rozmowy z kręgu
– aktywności w parach
– trening mentalny wspierający umysł
– rytuały łączące z duszą
– taniec intuicyjny integrujący ciało

Kim jestem?
Kobietą, której życie jest świadectwem selflove. Dziś w pełni integracji siebie prowadzę kobiety na drodze do samopoznania i pokochania siebie. Zawodowo jestem mgr psychologii i certyfikowanym trenerem mentalnym.

program warsztatu obejmuje:

Ciało

Ciało to nasz dom – tymczasowy pojazd dla naszej duszy. To jak je traktujemy, wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. Wspieram Kobiety w budowaniu zdrowej i pozytywnej relacji ze swoim ciałem. Doświadczysz tańca intuicyjnego, uwalniania blokad emocjonalnych oraz sesji oddechowej.

Umysł

Umysł to nasze myśli i przekonania. One tworzą nasz sposób myślenia
i światopogląd. Pomagam Kobietom pozbyć się iluzji, transformować przekonania i odkryć prawdę na swój temat. Doświadczysz rozmów w kręgu, uwolnienia myśli, transformacji przekonań i pisania w dzienniku.

Dusza

Dusza to nasza energia. Funkcjonując na wysokich wibracjach czujemy,
że żyjemy w zgodzie ze sobą. Pomagam Kobietom usłyszeć głos swojej duszy i zbudować więź ze swoją najlepszą przyjaciółką. Doświadczysz medytacji prowadzonej, kontaktu z Wyższym Ja i duchowych rytuałów.

KOBIECE WARSZTATY – PRAKTYKA SELFLOVE

Co zyskasz dzięki udziałowi w warsztatach?

  • Moją intencją prowadzenia warsztatów na żywo jest wsparcie kobiet w ich procesie transformacji. Dzięki praktyce na żywo wykonasz kolejny krok ku samej sobie, być może doświadczysz takich bodźców, które nigdy nie miałyby miejsca w Twoim życiu gdyby nie praktyka selflove.
  • Wyposażę Cię w narzędzia, które będziesz mogła implementować w swoim codziennym życiu.
  • Przekonasz się jaka moc płynie z kręgów kobiet, podczas spotkania będziesz oglądać się w innych kobietach jak w lustrach i będziesz mieć okazję do nauki radykalnej akceptacji i braku oceniania, które przełożysz bezpośrednio na relację z samą sobą.
  • Praktyka Selflove oznacza doświadczanie, sprawczość, aktywację i zmianę. Te aspekty sprawią, że poznasz siebie bardziej, uwolnisz blokady, zmienisz perspektywę i przekierujesz uważność na siebie. Twoja transformacja zależy od intencji z jaką przyjdziesz na warsztaty.

Szczegóły

Załóż wygodny, luźny strój, który nie krępuje ruchów, nie uciska brzucha, weź tylko długopis/zeszyt.

Miejsce

Laparica Concept, Artura Grottgera 15, Warszawa, dojazd najwygodniej taxówką lub komunikacją miejską

Inwestycja siebie

300 zł