PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

Pragniesz spędzić grudzień w duchu Self-Love?

DOŁĄCZ DO SETEK SELFLOVEREK

I POBIERZ WYJĄTKOWY KALENDARZ ADWENTOWY!

POBIERZ ZA DARMO!

SZCZEGÓŁY AKCJI

– co przygotowałam?

To juz trzeci rok, w którym poprowadzę grudniową akcję SELFGIFT! Grudzień to miesiąc gdzie skupiamy się na obdarowywaniu innych i w szale zakupów oraz przygotowań świątecznych często zapominamy o sobie.

Z kalendarzem Adwentowym Selfloverki będziesz mogła zadbać o siebie holistycznie i skupić się na SELFLOVE.

Akcja polega na codziennym okazywaniu sobie dobra w obszarze ciała, umysłu i ducha.

Każdy poranek zamienisz w swój mały rytuał dobroci dla samej siebie!

Dlaczego akurat grudzień?

W grudniu obchodzimy święta i wiąże się to często gęsto z szałem zakupowym aby zdążyć z prezentami na 6 i 24. Media nawołują nas do zakupów, sklepy kuszą promocjami, presja rodziny zmusza do załatwienia wszystkiego o czasie. A gdzie w tym wszystkim Ty? Czy naprawdę chodzi tylko o aby wydawać pieniądze na kolejne niepotrzebne przedmioty aby odhaczyć tradycję świątecznego prezentu? W tym roku kolejny raz zapraszam moje obserwatorki do spędzenia grudnia inaczej. Po pierwsze Ty też zasługujesz na prezent. Po drugie, nie będziesz czekać do 6 lub 24 aby go sobie dać. Zaczniesz robić to już 1 dnia miesiąca. Każdego dnia będziesz dawać sobie mały prezent jako dowód miłości własnej. Tego, że jesteś dla siebie ważna i że Ty też się liczysz. A nie uważasz, że często największym prezentem dla naszych bliskich to my szczęśliwe, zdrowe, radosne i spokojne?

Ps. Nie nakłaniam Cię w tym roku abyś zrezygnowała całkowicie z materialnych prezentów dla bliskich, ale inspiruję i pokazuję, że można podejść do tego inaczej. Może zechcesz podarować bliskim cząstkę siebie i nie będziesz z tym czekała aż do świąt? Pamiętaj, że dopiero mając nadmiar możemy wartościowo dzielić się z innymi.

Faktycznie grudzień to u mnie jeden wielki pęd... Jak mam zadbać o siebie?

Najlepiej holistycznie 🙂 W Kalendarzu Adwentowym Selfloverki znajdziesz 24 prezenty z 3 kategorii stanowiących o fundamentalnym rozwoju – ciało, umysł i dusza. Tym samym będziesz mogła skupić się na sobie holistycznie i ukochać się całościowo! Selfgifty poprowadzą Cię za rękę:)

Czy będę musiała za to płacić?

Nie Kochana, do miłości własnej nie potrzebujesz pieniędzy a jedynie swojego czasu i zaangażowania.

Podoba mi się! Od czego mam zacząć?

Zacznij od zapisania się w formularzu na tej stronie. 30 listopada dostaniesz ode mnie maila z materiałami. Przejdź do wydrukowania kalendarza i wywieszenia go w widocznym miejscu. Następnie wydrukuj 24 karteczki i włóż je do słoika/pudełka. Każdy dzień grudnia aż do Wigilii zaczynasz od losowania jednego prezentu. Na kalendarzu wklejasz karteczkę lub przepisujesz dany prezent z każdego dnia.

Mogę liczyć na jakąś motywację?

Oczywiście możesz na mnie liczyć 🙂 Codziennie będę dzielić się na instagramie moimi Selfgiftami i sposobem w jaki się obdarowuję. Pamiętaj, że w tej akcji będą z nami dziesiątki kobiet!, które tak jak Ty chcą zadbać o siebie holistycznie! 🙂 Będziemy się inspirować także i Ty udostępniaj na stories swój adwent w stylu SELFLOVE!

Kalendarz Adwentowy Selfloverki to 24 prezenty (selfgifty) podarowane od siebie dla siebie!
Zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę ♥️

CIAŁO to nasz dom – tymczasowy pojazd dla naszej duszy. To jak je traktujemy, wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. To przez nasze ciało kontaktuje się z nami nasza dusza, to tutaj zapisywane i kumulowane są wszystkie emocje. Podczas wyzwania wprowadzisz znaczące zmiany w sposób traktowania swojego ciała.

UMYSŁ to nasze myśli i przekonania. One tworzą nasz sposób myślenia i światopogląd. Podczas wyzwania zweryfikujesz czym karmisz swoją głowę i jaki ma to wpływ na Ciebie. Rozpoczniesz świadomy dialog ze sobą oparty na kontroli myśli, po to aby te ograniczające zamieniać na wspierające. Zostaniesz obserwatorem myśli i wyjdziesz z klatki umysłu.

DUSZA to niewidoczna część Ciebie. Zawsze Cię wspiera i towarzyszy we wszystkich momentach, mimo że nie jesteś tego świadoma. Podczas wyzwania spróbujesz połączyć się z duszą i obudzić duchowość w sobie, aby podnosić wibracje swojej codzienności. Funkcjonując na wysokich wibracjach odczuwamy spokój, lekkość, miłość. 

ROZKŁAD JAZDY NA GRUDZIEŃ!

nasze działanie krok po kroku 🙂

  1. drukujemy kalendarz i wywieszamy go w widocznym miejscu
  2. drukujemy 24 karteczki, rozcinamy i wkładamy je do słoika/pudełka
  3. każdy dzień zaczynamy od losowania jednego prezentu dla siebie
  4. na obdarowanie mamy cały dzień 🙂
  5. na kalendarzu wklejamy karteczkę lub przepisujemy dany prezent z każdego dnia
  6. możemy dzielić się swoim selfgiftem na insta stories! oznaczaj @selfloverka ♥️
  7. wypełniamy się dobrem i jesteśmy dumne z faktu, że tak pieknie zasilamy selflove 🙂

Gotowa na działanie?

DOŁĄCZ DO SETEK SELFLOVEREK

I POBIERZ SWÓJ KALENDARZ ADWENTOWY!

POBIERZ ZA DARMO!