Pragniesz zatroszczyć się o siebie holistycznie?

DOŁĄCZ DO DZIESIĄTEK SELFLOVEREK

I POBIERZ SWÓJ KALENDARZ ADWENTOWY!

SZCZEGÓŁY AKCJI

– co przygotowałam?

To juz drugi rok, w którym poprowadzę akcję SELFGIFT! Grudzień to miesiąc gdzie skupiamy się na odbarowywaniu innych i w szale zakupów oraz przygotowań świątecznych często zapominamy o sobie.

Z kalendarzem adwentowym Selfloverki będziesz mogła zadbać o siebie holistycznie.

Akcja polega na codziennym okazywaniu sobie dobra w obszarze ciała, umysłu i ducha.

Każdy poranek zamienisz w swój mały rytuał uważności okazując sobie odrobinę dobra.

Dlaczego akurat grudzień?

W grudniu obchodzimy święta i wiąże się to często gęsto z szałem zakupowym aby zdążyć z prezentami na 6 i 24. Media nawołują nas do zakupów, sklepy kuszą promocjami, presja rodziny zmusza do załatwienia wszystkiego o czasie. A gdzie w tym wszystkim Ty? Czy naprawdę chodzi tylko o aby wydawać pieniądze na kolejne niepotrzebne przedmioty aby odhaczyć tradycję świątecznego prezentu? W tym roku kolejny raz zapraszam moje obserwatorki do spędzenia grudnia inaczej. Po pierwsze Ty też zasługujesz na prezent. Po drugie, nie będziesz czekać do 6 lub 24 aby go sobie dać. Zaczniesz robić to już 1 dnia miesiąca. Każdego dnia będziesz dawać sobie mały prezent jako dowód miłości własnej. Tego, że jesteś dla siebie ważna i że Ty też się liczysz. A nie uważasz, że często największym prezentem dla naszych bliskich to my szczęśliwe, zdrowe, radosne i spokojne?

Ps. Nie nakłaniam Cię w tym roku abyś zrezygnowała całkowicie z materialnych prezentów dla bliskich, ale inspiruję i pokazuję, że można podejść do tego inaczej. Może zechcesz podarować bliskim cząstkę siebie i nie będziesz z tym czekała aż do świąt? Pamiętaj, że dopiero mając nadmiar możemy wartościowo dzielić się z innymi.

Faktycznie grudzień to u mnie jeden wielki pęd... Jak mam zadbać o siebie?

Najlepiej holistycznie 🙂 Na każdy dzień grudnia przygotowałam zbiór prezentów z 3 kategorii stanowiących o fundamentalnym rozwoju – ciało, umysł i dusza. Tym samym będziesz mogła sprawić sobie po 10 prezentów i zadbać o każdy z 3 fundamentów.

Czy będę musiała za to płacić?

Nie Kochana, do miłości własnej nie potrzebujesz pieniędzy a jedynie swojego czasu i zaangażowania.

Podoba mi się! Od czego mam zacząć?

Zacznij od zapisania się w formularzu na tej stronie. Dostaniesz ode mnie maila z materiałami. Przejdź do wydrukowania kalendarza i wywieszenia go w widocznym miejscu (dostajesz do wyboru wersję z afirmacją ode mnie lub miejscem na wpisanie swojej). Następnie wydrukuj 31 karteczek i włóż je do słoika/pudełka. 31wszy prezent stworzysz sama – dostajesz pustą karteczkę do wypełnienia tym, co chcesz sobie podarować. Każdy dzień grudnia zaczynasz od losowania jednego prezentu. Na kalendarzu wklejasz karteczkę lub przepisujesz dany prezent z każdego dnia.

Mogę liczyć na jakąś motywację?

Oczywiście możesz na mnie liczyć 🙂 Codziennie będę dzielić się na instagramie tym co ja wylosuję i jak się obdarowuję. Pamiętaj, że w tej akcji będą z nami dziesiątki kobiet!, które tak jak Ty chcą zadbać o siebie holistycznie! 🙂

Holistycznie czyli w równowadze ciała, umysłu i duszy.

Ciało to nasz dom – tymczasowy pojazd dla naszej duszy. To jak je traktujemy wpływa na nasze samopoczucie i jakość życia. Wspieram Kobiety w budowaniu zdrowej i pozytywnej relacji ze swoim ciałem.

Umysł to nasze myśli i przekonania. One tworzą nasz sposób myślenia
i światopogląd. Pomagam Kobietom pozbyć się iluzji i ograniczających schematów z dzieciństwa aby odkryć prawdę na swój temat.

Duchowość umożliwia nam połączenie się z energią. Otwiera nowy wymiar funkcjonowania w codzienności. Pomagam Kobietom usłyszeć głos swojej Duszy i żyć w zgodzie z jej planem.

ROZKŁAD JAZDY NA GRUDZIEŃ!

nasze działanie krok po kroku 🙂

  1. drukujemy kalendarz i wywieszamy go w widocznym miejscu
  2. drukujemy 31 karteczek, rozcinamy i wkładamy je do słoika/pudełka
  3. każdy dzień grudnia zaczynamy od losowania jednego prezentu dla siebie
  4. na obdarowanie mamy cały dzień 🙂
  5. na kalendarzu wklejamy karteczkę lub przepisujemy dany prezent z każdego dnia
  6. wypełniamy się dobrem i jesteśmy dumne z faktu, że potrafimy o siebie zadbać holistycznie 🙂

Gotowa na działanie?

DOŁĄCZ DO DZIESIĄTEK SELFLOVEREK

I POBIERZ SWÓJ KALENDARZ ADWENTOWY!