PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

MAGDALENA MARCINIAK

 • mgr psychologii, Trener Mentalny metody TROP, Szkoleniowiec, Praktyk NLP, Mentor. Od ponad siedmiu lat zawodowo wspieram kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym.
 • Założyłam jedyną w Polsce Szkołę Selflove opartą na autorskiej metodologii.
 • Prowadzę markę osobistą Selfloverka.

DOŁĄCZ DO GRONA PRAWIE 100 ABSOLWENTEK SZKOŁY SELFLOVE!

ZAKRES PROGRAMU:

  • 18 tygodni procesu opartego o psychologię oraz trening mentalny

  • 9 merytorycznych modułów na platformie kursowej

  • w 5 edycji pojawią się dwa zupełnie nowe moduły!

  • ok. 60 lekcji video

  • album 13 medytacji prowadzonych

  • 6 zeszytów z ok. 30 ćwiczeniami do pracy własnej

  • aż 15 h sesji mentoringu ze mną na żywo!

Sposób w jaki kochasz siebie,
pokazuje innym, jak mają Cię kochać.

Jesteś u mnie pierwszy raz?
Witaj w przestrzeni Selfloverki!

Znajdziesz tutaj masę rozwojowych i inspirujących treści. Na dobry początek naszej przygody odbierz ode mnie prezent – podręczny zestaw ćwiczeń, dzięki którym postawisz pierwsze kroki w budowie relacji z samą sobą. 

Chcesz ze mną porozmawiać? Odezwij się poprzez zakładkę kontakt lub złap mnie w social mediach!

JAK ZOSTAĆ SWOJĄ

NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ?

POZNAJ SPOSOBY W JAKICH POMOGĘ CI ZBUDOWAĆ

self-love

Ola M

Szkoła Selflove to cudowna przestrzeń wiedzy, wskazówek i wspierających się kobiet, to też piękna inwestycja w siebie – swoje emocje, przekonania i wymarzoną przyszłość. Dla mnie to też najpiękniejszy zbiór medytacji w calutkim internecie!
Szkoła Selflove dała mi dużo motywacji i narzędzi do rozpoczęcia pracy nad sobą i wyciągnięcia lekcji z trudnego dla mnie czasu. Dzięki niej zaczęłam się przyglądać swoim emocjom i potrzebom i podejmować decyzje w miłości do siebie i wierze w swoje możliwości.
Szkołę Selflove poleciłam już moim koleżankom, które mają problemy z akceptacją siebie lub problemy ze stresem, ale poleciłabym ją naprawdę wszystkim kobietom, zarówno tym, które nie znają jeszcze selflove, a chciałyby uleczyć siebie lub swoją relację, jak i tym, które są już na drodze miłości do siebie i chciałyby rozkwitnąć razem z innymi kobietami.

Zuza

Szkoła Selflove to doskonały program z rozbudowanymi modułami, które zawierają lekcje w różnorodnych formach – video, audio, materiały do druku. Dla mnie wisienką na torcie były medytacje i spotkania grupowe. W Szkole poznałam grono wspaniałych kobiet, z którymi nawiązałam bliskie i trwające relacje. Dzięki temu mogłyśmy współuczestniczyć w procesach żegnania ciężarów z przeszłości oraz transformacji codzienności prowadzących do akceptacji siebie i miłości własnej. W tej pięknej przestrzeni zawsze mogłam liczyć na zaangażowanie i wsparcie twórczyni kursu – Selfloverki Magdaleny 😉
Jako osoba borykająca się od lat z powracającymi problemami nie spodziewałam się cudu… a jednak czuję, że się zdarzył – wreszcie doświadczyłam prawdziwej zmiany i sprawczości 😊 Uczestnictwo w Szkole Selflove dało mi poczucie harmonii oraz narzędzia, dzięki którym mogę ją przywrócić, gdy zostanie zachwiana. Kurs poleciałbym każdej kobiecie, która pragnie poczuć się wolna i szczęśliwa, a czuje, że wciąż stoi w miejscu.

Asia K

Szkoła selflove jest dla mnie zbiorem praktycznych wskazówek, które W KOŃCU pokazują mi drogę jaką mogę obrać. To wsazówki które mogę wdrażać od teraz, zawsze kiedy poczuję, że zboczyłam ze ścieżki selflove. Szkoła selflove to dla mnie świadectwo wiary w to, że wszystko potrzebujemy mamy już w sobie, a nasze życie w dużej mierze zależy od nas samych. Nauczyłam się sprawczości, poznałam siebie i metody które JA czuję i które nie muszę, a CHCĘ wprowadzać w swoim życiu. Szkoła pomogła mi zrozumieć siebie, odnaleźć sposób na dni w których jestem zagubiona. W których potrzebuje wsparcia – kiedyś od innych, teraz też i od siebie.
Szkołę selflove polecam każdej dziewczynie, na prawdę. Tu nie ma grupy docelowej. Każda z nas mierzy się albo z przekonaniami, kompleksami, emocjami które w nas siedzą – każda z nas ma jakąś przeszłość. Selflove to nie tylko pewność siebie, to dużo więcej (ale o tym możesz dowiedzieć się właśnie ze szkoły selflove).

Joasia F

Szkoła Selflove to miejsce, gdzie nauczyłam się, że każdy aspekt naszego życia powinien być w równowadze, ciało, umysł, dusza. Szkoła Magdaleny to nie tylko miejsce, ale środowisko wspaniałych osób, które dzielą się swoimi problemami, doświadczeniem i wspierają jeśli ma się taką potrzebę. Bardzo sobie cenię świetnie przygotowane materiały oraz medytacje, które słucham bardzo często.
Udział w Szkole Selflove był i jest dla mnie wyjątkowy. Magdalena swoją empatią, zrozumieniem, uśmiechem i wiarą, pozytywnym nastawieniem stworzyła miejsce gdzie wchodząc w środowisko tych wszystkich wspaniałych kobiet dostaje się powera i wiary w to, że można wszystko. Ja ze swoimi przekonaniami i przeszłością – zaczęłam pracę sama ze sobą, aby zmienić coś w sobie, aby zmienić swoje życie, wyjść z przekonań, które zakodowałam sobie w głowie. Aktualnie na pewne rzeczy patrzę trochę inaczej, ale to jeszcze nie koniec. Zostało mi jeszcze trochę do przepracowania. Mój rozwój nie kończy się wraz z końcem udziału w Szkole Selflove. Nie raz i nie dwa wrócę do wszystkiego co przygotowała Magdalena w swojej Szkole.
Szkoła Selflove to miejsce dla każdego tak naprawdę! Czy jesteś osobą, która wchodzi dopiero na ścieżkę rozwoju czy szuka akceptacji samej siebie czy też chce popracować nad konkretnym problemem/tematem w życiu, czy nawet chce się rozwinąć jeszcze bardziej, poszerzyć swoje horyzonty. Jest to miejsce dla każdego pod każdym względem i z całego serca polecę ją każdej spotkanej osobie. <3

Posłuchaj audycji Selfloverki

ZADBAJ O SELFLOVE I ŻYCIOWY BALANS JESZCZE BARDZIEJ!

Jeśli lubisz spędzać czas efektywnie, to zapraszam Cię serdecznie do moich audycji! Niech od dziś sesje cardio, sprzątanie mieszkania czy podróż autem będą umilane przez audycje Selfloverki!

W odcinkach znajdziesz masę wiedzy i inspiracji dotycącej samopoznania, miłości własnej, samodyscypliny, budowania relacji i zdrowych nawyków.

Miłego słuchania!

#30 Dlaczego self-concept zmienia wszystko?

#29 Osiem kroków manifestacji, które działają
#29 Przepis na udany związek w 2023 roku