PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

Wszystko czego potrzebujesz,

masz już w sobie.

O autorce:

Magdalena Marciniak, mgr psychologii, Trener Mentalny metody TROP, Praktyk NLP, Theta Healer.  Od ponad 6ciu lat zawodowo wspiera kobiety na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego. Założycielka jedynej w Polsce Szkoły Selflove opartej na autorskiej metodologii. Selfloverka z powołania, kobieta z misją towarzyszenia innym na ich drodze do pokochania siebie w pełni.

„Cieszę się, że zagościłaś w mojej przestrzeni wspierającej SELF-LOVE!”

ŚCIEŻKI NASZEJ WSPÓŁPRACY

Rozpocznij holistyczną podróż miłości własnej

CIAŁO

potrzebuję zaakceptować siebie

UMYSŁ

potrzebuję wsparcia mentalnego

DUSZA

potrzebuję zajrzeć w siebie

Przejdź ze mną drogę do

POKOCHANIA SIEBIE

Świadomość

Wspieram w transformacji ograniczających przekonań, zmianie wzorców myślowych i poszerzaniu horyzontów. Wraz z tym jak pokochasz siebie zmieniasz swoją perspektywę postrzegania rzeczywistości i kreujesz życie na swoich zasadach stając się samoświadomą kobietą.

Podświadomość

Pomagam wyjść z labiryntu iluzji poprzez dotarcie do nieuświadomionych przekonań i blokad. Oprogramowanie zapisane w naszej podświadomości ma wgrane pliki nie tylko z naszych doświadczeń tego życia, ale i tego co wyparte, przejęte od przodków i z poprzednich wcieleń.

Materia

Inspiruję do holistycznego dbania o ciało. Promuję zdrowy styl życia i nawyki, które wspierają zachowanie równowagi. Wspieram kobiety w podejmowaniu decyzji  wzmacniając ich odwagę, wolność i niezależność finansową. Pokazuję jak utrzymywać balans pomiędzy tym co duchowe i fizyczne.

Pokochaj SIEBIE

i sięgni po swoje ŻYCIE MARZEŃ.

Cechy MOCY czyli

ATRYBUTY SELFLOVERKI

Jaką niosą moc i na ile masz je odkryte w sobie?

WSPÓŁPRACA

Chcesz abym poprowadziła warsztaty, prelekcję dla Twojego zespołu lub wzięła udział w wydarzeniu jakie tworzysz? Zapraszam do kontaktu.