PREMIERA najnowszego kursu o niezależności – Kobieta bez granic! Zapisz się 

Krąg Kobiet i siostrzeństwo

utworzone przez | sty 4, 2022 | DUSZA | 0 komentarzy

Jestem po moich warsztatach, po kręgu kobiet, który poprowadziłam wczoraj 19 grudnia w Pełnię Księżyca. Dzisiaj jest poniedziałek a ja wciąż pełna tych emocji i wrażeń, pełna wysokich wibracji i mocy, którą chcę Wam przekazać. Opowiem Wam o kręgach kobiet i o tym czym według mnie jest siostrzeństwo.

Kręgi kobiet są coraz bardziej popularne, w Polsce w środowiskach duchowych zauważa się coraz większą częstotliwość takich spotkań i czuję że na przestrzeni ostatnich lat zyskały na dużej popularności. Tak naprawdę to od wieków kobiety spotykały się właśnie w takich dużych gronach aby wzajemnie się wspierać i wymieniać pozytywną wibracją, żeby móc wymieniać się też swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego świata, zdobywały wtedy bardzo dużo mądrości, wymieniały się doświadczeniami i mogły oglądać się jak w lustrze w innych kobietach.

Takie spotkania były bardzo mistyczne. Były połączone z rytuałami związanymi z Matką Ziemią, z ziołami, kryształami, z żywiołami. Od wieków kobiety  łączyły się po to aby być ze sobą blisko, ale też by być blisko z sama sobą.

Spotkania w kręgach kobiet mają pewne swoje zasady. Są to zazwyczaj spotkania tematyczne, dla których kobiety gromadzą się właśnie po to aby móc wymienić się swoimi doświadczeniami w danym obszarze. Aby móc przedstawić to, co w nich jest żywe na ten moment i żeby wesprzeć się danym aspekcie. Kolejnymi zasadami kręgu jest między innymi to żeby sobie nie przerywać, żeby siebie nie oceniać i żeby nie udzielać sobie rad, ale też żeby w trakcie nie korzystać z telefonu i być tu i teraz. Jeżeli ktoś nie ma przestrzeni żeby się wypowiadać nie musi to nie jest obowiązkiem, ale jeżeli ktoś ma potrzebę to reszta sióstr będzie tworzyć bezpieczną przestrzeń właśnie na takie wypowiedzi i dawać możliwość wyrażania siebie innej siostrze, która właśnie chce coś do tego kręgu wnieść.

Spotkania są prowadzone przez przewodnika/przewodniczkę i i nie musi być to psycholog – zazwyczaj właśnie nie są to psycholodzy tylko kobiety, które mają swoją misję i chcą przekazywać też swoją mądrość innym kobietom, które mają w sobie taką moc, moc łączenia innych kobiet ze sobą i mają umiejętność tworzenia kręgu żeby móc trzymać tę przestrzeń.

Ważne żeby powiedzieć że takie Kręgi nie zastępują psychoterapii ani wizyty u psychologa i może też paść takie pytanie “ok to czym to się różni od spotkania z koleżankami, czym to się różni od jakichś spotkań towarzyskich” bo przecież też możemy porozmawiać sobie z naszą przyjaciółką o życiu… ale na takich spotkaniach z przyjaciółką często odbiegamy od głównego tematu, często doświadczany projekcji czyjegoś życia na nasze życie. Na takich spotkaniach nie wchodzimy tak głęboko w siebie, na poziom ciała, umysłu i ducha, nie integrujemy i nie zaglądamy do podświadomości łącząc się np we wspólnej medytacji. No właśnie… więc Kręgi Kobiet mają dalece inny charakter od takich typowych spotkań znajomych, koleżanek.

Spotkanie w kręgu to jest rewelacyjny czas na to żeby porzucić swoje zmartwienia, żeby zatrzymać się, żeby zajrzeć wgłąb siebie, takie spotkania mają charakter leczniczy i uzdrawiający dla naszego ciała, umysłu i duszy.

Mówię o połączeniu CUDu ciała – umysłu – duszy

ponieważ prowadząc Kręgi zawsze staram się zadbać o tę holistyczną przestrzeń. Bo my jesteśmy CUDEM i zależy mi na tym aby kobieta, która przychodzi na takie spotkanie kręgu mogła połączyć się na głębokim poziomie, tych trzech filarach, sama ze sobą bo często w tym pędzie dnia codziennego w ogóle nie zdajemy sobie sprawy z tego, że mamy świadomy umysł, że możemy wspierać nasze myśli, że mamy duszę, że możemy się łączyć z intuicją, że możemy zaglądać do pola serca. Tak samo z naszym ciałem… często na co dzień zaniedbujemy je, bagatelizujemy jego spięcia i sygnały, które nam daje. W moich kręgach jest bardzo dużo właśnie takich elementów, które skłaniają nas ku uważności na swój CUD.

Z czego składają się takie Kręgi Kobiet i co może być ich elementem?
Są to rozmowy, wymiany spostrzeżeń. W kręgu wszystkie jesteśmy równe, ja jako przewodnik na kręgach jestem we wszystkich rytuałach i procesach z kobietami, które przyszły na mój krąg. Kolejnym elementem kręgu jest medytacja, proces zaglądania w swoją podświadomość prowadzący do bardzo głębokiej transformacji. Kręgom mogą towarzyszyć różnego rodzaju ceremonie, to zależy od charakteru kręgu, są to ceremonie ognia, ceremonie medycyny naturalnej kakao, rape, ceremonie autorskie, które mają nadać mistyczną symbolikę i zaprosić nas w podróż wgłąb siebie. Na kręgach dzieje się też nieco pracy warsztatowej, mianowicie każda z nas ma przestrzeń na to aby pisać intuicyjnie dzienniku, odpowiadać na pytania wglądowe. Czasami wystarczy po prostu zadane pytanie a odpowiedź pojawia się w odpowiednim momencie.

Zachęcam do włączenia podcastu i wysłuchania mojej audycji, tam opowiadam więcej o tym co wydarzyło się na ostatnim moim kręgu.. Poczujecie po moim głosie, jaka byłam naładowana energią… tekst tego nie oddaje

Jestem pełna mocy i czuję ogromne oczyszczenie, po wszystkich rytuałach, które wydarzyły się wczoraj. Nie streszczę wam teraz wszystkiego co się zadziało przez 3 h w jednym wpisie, poza tym co było w kręgu, zostaje w kręgu.

Jeżeli:

  • jesteś kobietą, która weszła na ścieżkę rozwoju mentalnego i duchowego 
  • czujesz, że potrzebujesz wsparcia w swoim rozwoju
  • czujesz, że potrzebujesz uzupełnienia Twojej psychoterapii 
  • potrzebujesz wsparcia innych kobiet
  • chcesz się otworzyć na siostrzane wsparcie bo w twoim życiu wciąż więcej jest konkurowania z kobietami niż wspierania 
  • potrzebujesz naładować się kobiecą energią i podnieść ją w sobie
  • pragniesz doświadczać takiej magii,  zapraszać tę magię do swojego życia

to serdecznie zapraszam Cię już dzisiaj na moje Kręgi Kobiet, które będą odbywać się w 2022 r ♥️

Ja wiele lat żyłam bardziej w energii męskiej niż kobiecej. Idąc za głosem serca i za potrzebą balansu otworzyłam się na kobiety w swoim życiu. Integrowałam w sobie yin i yang po to aby czuć harmonię. Dziś Przewodzę Kobietom na ich drodze do pokochania siebie i jest to moją misją. Wszystko było po coś…

Więc jeżeli jesteś tą kobietą, która potrzebuje zasilać swoją energię i wspierać swój proces rozwoju duchowego to zapraszam cię już teraz na moje Kręgi kobiet, które będę prowadziła cyklicznie dla wszystkich kobiet z całej Polski i świata. Będą to kręgi online oprócz kręgów stacjonarnych to wiem, że wśród moich podopiecznych, wśród Selfloverek z mojej społeczności jest mnóstwo kobiet z całego świata. Takie Kręgi będą odbywały się energii pełni lub nowiu księżyca. Pierwszy już 18 stycznia 2022r.

Jeśli dotarłaś do końca, to znak, że Kręgi Kobiet zdecydowanie są dla Ciebie.

do zobaczenia, z miłością,

MM

Autorka postaMagdalena Marciniak

Psycholog Dusz 🤲🏻SELFLOVE zmieniło moje życie •towarzyszę kobietom w procesie kochania siebie •łączę psychologię z duchowością •prowadzę sesje i Szkołę Selflove 🖤 👇🏻

Więcej w tej kategorii

10 nawyków wspierających pokochanie siebie

10 nawyków wspierających pokochanie siebie

Wiesz o tym, że towarzyszy mi holistyczna filozofia życia. Ukochuje ciało, umysł i ukochuje moją duszę. Dzięki temu dziś mogę porównać moje wnętrze do silnego drzewa, a nie chwiejnej chorągiewki jak to było kiedyś.

czytaj dalej
10 nawyków wspierających pokochanie siebie

10 nawyków wspierających pokochanie siebie

Wiesz o tym, że towarzyszy mi holistyczna filozofia życia. Ukochuje ciało, umysł i ukochuje moją duszę. Dzięki temu dziś mogę porównać moje wnętrze do silnego drzewa, a nie chwiejnej chorągiewki jak to było kiedyś.

czytaj dalej
10 nawyków wspierających pokochanie siebie

10 nawyków wspierających pokochanie siebie

Wiesz o tym, że towarzyszy mi holistyczna filozofia życia. Ukochuje ciało, umysł i ukochuje moją duszę. Dzięki temu dziś mogę porównać moje wnętrze do silnego drzewa, a nie chwiejnej chorągiewki jak to było kiedyś.

czytaj dalej